Využívajte zľavu 5% a výhody pre registrovaných.
Zaregistrujte sa

Platobné podmienky

Platobné podmienky leveling system & tools LEVELLO ®

 

Predávajúci / prevádzkovateľ

Internetový obchod leveling system & tools levello, ako aj stránku levello.sk prevádzkuje spoločnosť raz dva tri s.r.o., Ivanská cesta 10/C, 821 04 BRATISLAVA, IČO: 47393882, IČ DPH: SK2023882641, spoločnosť zapísaná v obchodnom registri okr. súdu Bratislava I, oddiel: sro, vložka č. 92760 / B.


Platobné podmienky

Za objednávku tovaru je možné využiť tieto možnosti platby:

 

V hotovosti alebo kartou možno realizovať na odbernom mieste. Kupujúci zaplatí za tovar pri jeho prevzatí a to priamo na prevádzke určenej predávajúcim na preberanie tovaru Tovar určený na osobné vyzdvihnutie je možné vyzdvihnúť v deň, alebo nasledujúci pracovný deň po informovaní o pripravenom tovare k osobnému vyzdvihnutiu, ak nebol emailom alebo telefonicky informovaný inak. Dobierkou zaplatí za tovar kupujúci v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriéra, alebo slovenskej pošty, priamo pracovníkovi kuriérskej spoločnosti alebo slovenskej pošty. Dobierkou je možné uhradiť iba tovar zasielaný kuriérom alebo poštou Na účet vopred prevodným príkazom, keď po objednaní tovaru kupujúci obdrží od predávajúceho potvrdenie objednávky s podrobným postupom úhrady objednávky. Po jej uhradení kupujúcim na účet predávajúceho sa tovar expeduje a odosiela v čo najkratšom možnom čase na adresu kupujúceho podľa obchodných podmienok. Kartou zaplatí za tovar kupujúci pri jeho objednaní, cez bezpečnú platobnú bránu B-payment. Po on-line úhrade kartou, kupujúcim na účet predávajúceho sa tovar expeduje a odosiela v čo najkratšom možnom čase na adresu kupujúceho podľa obchodných podmienok. Platobné karty ktoré je možné použiť:

 

Internet banking-om /dočasne nedostupná služba/ zaplatí za tovar kupujúci pri jeho objednaní, cez bezpečnú platobnú bránu TrusPay. Po on-line úhrade cez internet, kupujúcim na účet predávajúceho sa tovar expeduje a odosiela v čo najkratšom možnom čase na adresu kupujúceho podľa obchodných podmienok. Banky v ktorých je možný internet banking:

 

V prípade ak nebude zásielka doručená kupujúcemu a bola riadne objednaná, prijatá a potvrdená, prípadne už aj uhradená cez obchod na stránke levello.sk, je potrebné aby kupujúci túto skutočnosť oznámil predávajúcemu v čo najkratšom čase, a to telefonicky, alebo cez kontaktný formulár prípadne cez reklamačný formulár.